Strony polecane

Strefa Karty Miejskiej
to sieć oraz docelowy pakiet usług w zakresie komunikacji miejskiej, informacji oraz elektronicznej płatności przy wykorzystaniu karty miejskiej. Jest skierowana głównie do aglomeracji miejskich. Strefa karty miejskiej funkcjonuje jako marka od sierpnia 2002 r. dla obsługi systemu sprzedaży i kodowania Warszawskiej Karty Miejskiej.

ZTM Warszawa
serwis przygotowany przez Zarząd Transportu Miejskiego, zawiera m.in. informator, komunikaty, opis świadczonych usług, aktualności, mapy i schematy tras, cennik przewozów, rozkłady jazdy.

 

Alfabetycznie

MZK Bełchatów Sp. z o.o.
o firmie, działalność, zamówienia publiczne, regulamin przewozu, rozkłady jazdy, taryfa opłat, galeria, kontakt.

MZK Bełchatów Sp. z o.o.
informacje, aktualności, rozkłady jazdy. Oficjalna strona Miejskiego Zakładu Komunikacji w Bełchatowie.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej
informacje o firmie, usługi, cennik biletów.

Komunalny Zakład Komunikacyjny w Białymstoku Sp. z o.o.
przewoźnik miejski. Wiadomości o zarządzie spółki, stanie taboru i stacji kontroli pojazdów. Zapowiedzi przetargów, rozkłady jazdy i cennik biletów.

Zakład Obsługi Komunikacji Miejskiej w Białymstoku
rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej z mapą, taryfy przewozowe, niepełnosprawni, sprzedaż biletów, przepisy i regulaminy, zamówienia publiczne, ankiety i historia.

Zakład Obsługi Komunikacji Miejskiej w Białymstoku
serwis zawiera rozkłady jazdy autobusów i mapę aktywną linii komunikacyjnych.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
serwis zawiera rozkład jazdy MZK, cennik biletów, komunikaty, historię komunikacji w Bielsku-Białej oraz prezentację usług w zakresie przewozu osób niepełnosprawnych.

Linia 309
prywatna komunikacja miejska w Bydgoszczy - rozkłady jazdy, trasa przejazdu, cennik.

Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bydgoszczy Sp. z o.o.
podstawowe informacje organizacyjne o firmie, historia, oddziały i adresy, tabor, szczegółowy opis świadczonych usług, punkty sprzedaży biletów, ceny przejazdów, ulgi, regulamin przewozów, schematy komunikacyjne, rozkłady jazdy, dane teleadresowe.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu S A
ogólne informacje o firmie, tabor i trasy, rozkłady jazdy autobusów i tramwajów, graficzne schematy linii, oferta usług remontowych i przewozowych, kontakt z firmą.

Chełmskie Linie Autobusowe Spółka z o.o.
rozkład jazdy autobusów, usługi, cennik.

PKM Czechowice-Dziedzice
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej - na stronie informacje o firmie oraz aktualny rozkład jazdy autobusów dla kursów Czechowice - Bielsko - Bronów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie Sp. z o.o.
oferta usług, tabor, taryfa opłat i regulamin, rozkład jazdy, mapa komunikacji, galeria zdjęć. Ponadto trochę historii MPK oraz aktualności i informacje o zarządzie.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Sp. z o.o.
ogólne dane o działalności przedsiębiorstwa, komunikaty, cenniki biletów, regulamin przewozów, mapa linii i rozkłady jazdy, linki do innych miejsc w sieci, kontakt z firmą.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej
informacje o firmie, dane techniczne oraz zdjęcia trolejbusów. W ofercie: wynajem powierzchni reklamowych.

Zarząd Komunikacji Miejskiej Gdyni
wykaz zadań Zarządu, ponadto rozkład jazdy, taryfy, aktualności, historia (m.in. zdjęcia pojazdów komunikacji miejskiej z początku wieku), ułatwienia dla niepełnosprawnych oraz wykaz atrakcji turystycznych Gdyni.

Komunikacja Miejska w Głogowie Sp. z o.o.
o firmie ogólnie, trasy, rozkłady, komunikaty, historia komunikacji miejskiej w Głogowie, opis pozostałych usług, kontakt.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie
zakład budżetowy gminy Gorzów Wielkopolski, świadczy przewozy pasażerskie na liniach tramwajowych i autobusowych. Na stronie znajduje się wykaz linii komunikacyjnych wraz z rozkładami jazdy oraz informacje dotyczące aktualnej taryfy. Ponadto są tu informacje dotyczące usług dodatkowych świadczonych przez przedsiębiorstwo: sprzedaż olejów, usługi serwisowe pojazdów, wynajem autobusów oraz usługi związane z umieszczaniem reklam na pojazdach przedsiębiorstwa.

MZK Jarosław
Miejski Zakład Komunikacji w Jarosławiu. Na stronie znaleźć można informacje na temat zakładu oraz komunikacji w mieście Jarosław.

Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu Zdroju
aktualności, rozkład jazdy autobusów, cennnik ołat, itp.

PKM Jaworzno Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie. Historia, oferta, rozkład jazdy, cennik usług, cennik opłat, przetargi, kontakt.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze
historia, rozkład jazdy, cennik, taryfa przewozu, regulamin przewozu, kontakty, reklama, usługi, komunikaty, przetargi.

Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
firma wiadcząca usługi komunikacji miejskiej w Kaliszu i okolicach. Informacje ogólne, cennik przejazdów, rozkład jazdy, klienci firmy, kontakt.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP
serwis dotyczący komunikacji publicznej na Górnym Śląsku. Zaprezentowano w nim aktualności i wydarzenia, histroia komunikacji na Górnym Śląsku, informacje ogólne o KZK, projekty, rozkłady jazdy, cenniki opłat, galeria zdjęć, informacje o przewoĄnikach, adresy i telefony, odnośniki do innych stron.

PKM Katowice Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Katowicach. Informacje o firmie, usługi, rozkłady jazdy, zajezdnie, przetargi, galeria, ogłoszenia, kontakt.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Tramwajowej w Katowicach
informacje o przedsiębiorstwie w Katowicach obsługującym komunikację tramwajową na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na stronie historia firmy, rozkłady jazdy, informacje o zajezdniach, trasy, cenniki opłat, galeria zdjęć, adresy i telefony.

Tramwaje Śląskie S A
firma rozpoczęła działalność 1 stycznia 2003 r - powstała na skutek komercjalizacji państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Tramwajowej w Katowicach. Prowadzi przewozy tramwajowe na 31 liniach tramwajowych kursujących po 362 km torów rozciągających się na obszarze 15 miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Międzygminny Zakład Komunikacyjny w Kętach Sp. z o.o.
świadczy usługi przewozowe w zorganizowanym transporcie dla gmin Andrychów, Kęty i Porąbka oraz częściowo dla gmin Wilamowice i Osiek.

MPK Kielce Sp. z o.o.
działa na podstawie umowy podpisanej z Zarządem Transportu Miejskiego na obsługę komunikacji miejskiej w Kielcach. Przewóz osób, komunikacja miejska, rozkład jazdy, ceny biletów.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach
przedmiotem działania stanowi zaspokajanie potrzeb ludności w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, a w szczególności: planowania, organizacji i zarządzania transportem zbiorowym. Komunikacja miejska, ceny biletów, rozkład jazdy, mapa komunikacji, regulamin przewozów, przetargi.

Kombus Sp. z o.o.
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe. Informacje związane z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej na terenie miast Kórnik i Śrem: historia, linie, rozkłady jazdy, ceny, regulamin przewozów i oferta wynajmu autokarów.

Bezpłatne autobusy i informacje o sporcie
informacje o bezpłatnych autobusach kursujących po Krakowie do hipermarketów Carrefour, Tesco i Geant. Ponadto: rozkład jazdy autobusów i tramwajów MPK w Krakowie.

MPK Kraków S A
ogólne wiadomości o firmie, historia MPK, oferta reklamowa, rozkłady jazdy, przewozy szkolne, telefony w firmie, taryfa przewozowa, trasy i połączenia na terenie Krakowa, kontakt.

Zarząd Dróg i Komunikacji w Krakowie
prezentacja działalności, informacje o przetargach, wykaz aktualnych utrudnień w ruchu drogowym, procedury oraz wykaz miejskiej infrastruktury drogowej.

MPK Sp. z o.o. Kraśnik
historia firmy, aktualności, rozkład jazdy.

Komunalny Zakład Budżetowy w Legionowie
zajmuje się zarządzaniem zasobami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami stanowiącymi własność gminy, prowadzeniem działalności w zakresie parkingów samochodowych, świadczeniem usług w zakresie komunikacji lokalnej, zarządzaniem targowiskiem miejskim. Statut, zdjęcia, plan miasta, rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Legnicy Sp. z o.o.
oferta firmy, w skład której wchodzą: badania techniczne pojazdów, mycie wszystkich pojazdów, naprawa ogumienia. Ponadto informacje o liniach autobusowych, cenach biletów, rozkłady jazdy, kontakt z firmą.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Lublin Sp. z o.o.
historia firmy, usługi, cennik biletów, opłaty dodatkowe, spis i mapa linii autobusowych i tramwajowych oraz inne informacje.

Supertrans
firma zajmuje się regularną komunikacją pasażerską na trasie Lublin-Zamość, usługami kurierskimi oraz przewozami okazjonalnymi na terenie całego kraju.

Translub Luboń Sp. z o. o.
realizuje usługi w zakresie komunikacji miejskiej Lubonia. Oferuje również przewozy turystyczne, kolonijne, okolicznościowe, komunikacja miejska, koncesjonowane przewozy międzynarodowe.

Międzygminna Komunikacja Tramwajowa Sp. z o.o.
spółka prowadzi działalność przewozową na trzech liniach tramwajowych 41, 45 i 46 obsługiwanych przez wagony typu 803 N oraz na linii Zgierz-Grotniki obsługiwanej przez autobusy marki Kapena.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o.
informacjehistoria przedsiębiorstwa i informacje ogólnie, szczegółowe dane o usługach MPK, trasy, organizacja i zarządzanie spółką, tabor, telefony w firmie, program i działania, rozkłady jazdy, konkursy, odnośniki do innych stron, kontakt.

Tramwaje Podmiejskie Sp. z o.o.
przewozy tramwajowe, mikrobusowe: regularne, okolicznościowe, indywidualne. Firma oferuje reklamę na tramwajach, w tramwajach, na panelach reklamowych wiat przystankowych. Na stronie informacje o firmie oraz szczegóły oferty.

AŻ Rydwan
codzienne przewozy autobusowe na terenie powiatu malborskiego i sztumskiego. Rozkład jazdy, pojazdy.

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Sp. z o.o.
przewoźnik w zakresie zbiorowej komunikacji miejskiej na terenie Miasta Malborka, Gminy Malbork, Gminy Stary Targ, Gminy Stare Pole, Gminy Nowy Staw, Gminy Sztum. Informacje o firmie, komunikaty, rozkład jazdy, ceny biletów, kontrola biletów, regulamin, usługi, kontakt.

Trans-Sam-Mor
prywatny zakład komunikacji miejskiej - Maria Jan Karapulka. Prowadzi przewozy regionalne na trasie Międzyzdroje-Świnoujście-Międzyzdroje oraz oferuje wynajem autokaru na wycieczki po całym kraju.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu
usługi, historia, cennik biletów dla linii miejskich i pozamiejskich, obwieszczenie w kwestii przysługujacych ulg, kontakt.

Związek Komunalny Gmin Komunikacja Międzygminna w Olkuszu
informacje na temat podstawowej działalności, rozkład jazdy autobusów, tabela opłat, mapa połączeń, dane teleadresowe.

Olsztyńska Korporacja Sp. z o.o.
firma oferuje przewozy na liniach regularnych, obsługę transportową imprez okolicznościowych, przewozy pracowników, przewozy turystyczne. Rozkład jazdy na terenie Olsztyna i okolic. Cennik.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztynie
oficjalna strona MPK Sp. z o.o. Olsztyn. Aktualne rozkłady jazdy, historia firmy, linie autobusowe, ceny biletów, aktualności.

MZK Ostrołęka
na łamach serwisu m.in. aktualne rozkłady jazdy poszczególnych linii, ważne komunikaty, taryfa opłat, informacje o historii MZK Ostrołęka oraz galeria zdjęć.

Ostrowiec Świętokrzyski - MPK
informacje o firmie, aktualności, historia, rozkład jazdy.

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim Sp. z o.o.
ogólne iformacje o przewoĄniku, cennik biletów, sprawy bieżące, kronika wydarzeń, regulacje prawne dotyczące transportu miejskiego, informacje dla pracowników.

Biuletyn Informacji Publicznej MZK Piła Sp. z o.o.
BIP Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile. Organizacja i przedmiot działalności, struktura spółki i własnościowa, majątek, procedury załatwiania spraw, rejestry.

Miejski Zakład Komunikacji w Pile Sp. z o.o.
informacje o firmie, aktualności, rozkład jazdy, taryfy opłat, regulamin przewozów, stacja diagnostyczna, usługi reklamowe, wynajem autobusów, opinie i zapytania, kontakt.

MZK Piotrków Trybunalski Sp. z o.o.
informacje dotyczące rozkładu jazdy i taboru, cennik oraz ogłoszenia przetargowe. Ponadto stacja paliw, warsztat diagnostyczno-naprawczy i parking strzeżony.

Komunikacja Miejska Płock Sp z o.o.
historia firmy, rozkład jazdy, taryfy przewozowe, regulamin przewozów, bieżące komunikaty oraz informacje o ofercie komercyjnej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.
mapa Poznania z naniesionymi przystankami, rozkładami, informacje o biletach, zmianach w kursowaniu pojazdów, historia firmy i informacje ogólne, komunikaty, uprawnienia do ulg, opłaty dodatkowe, punkty sprzedaż biletów, kontrola biletów, usługi dodatkowe, informacja MPK, Maltańska Kolej Dziecięca, kontakt z firmą, odnośniki do innych stron.

Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu Sp. z o.o.
informacje o firmie, historia, oferta, rozkłady jazdy, taryfa cen, aktualności, kontakt.

MZK Puławy Sp. z o.o.
Miejski Zakład Komunikacji Puławy. Firma, usługi, przepisy, komunikaty, taryfa opłat, rozkład jazdy.

MPK Radom Sp. z o.o.
informacje o firmie oraz prezentacja oferty w zakresie usług przewozowych, badań psychotechnicznych kierowców, pomocy drogowej oraz stacji diagnostyczno-serwisowej pojazdów.

Rzeszowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
zarządza komunikacją miejską, miejskimi wodociągami i kanalizacją, energetyką cieplną i budynkami komunalnymi. Także usługi warsztatowe, transportowe i budowlano-montażowe.

Miejski Zakład Komunikacji w Słupsku Sp. z o.o.
informacje ogólne o spółce: historia, przebieg linii autobusowych, rozkłady jazdy, sprzedaż i ceny biletów.

Zakład Komunikacji Publicznej Gminy Suchy Las
usługi komunalne oraz związane z komunikacją publiczną w gminie Suchy Las. Informacje o firmie, cennik, regulamin, rozkład jazdy.

Wiraż Bus
firma zajmująca się transportem lokalnym i międzynarodowym towarów i pasażerów. Prowadzi również działalność spedycyjną, oraz wynajmuje autokary na imprezy turystyczne. Ponadto wykonuje naprawy serwisowe samochodów i autobusów takich marek jak Volvo, Jelcz oraz silników z Mielca. Na stronie znajdują się rozkłady jazdy autobusów komunikacji lokalnej obsługiwanej przez firmę.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie
serwis organizatora komunikacji miejskiej na terenie Szczecina i okolicznych gmin. Na łamach rozkłady jazdy, schematy sieci, regulaminy, cennik biletów i komunikaty.

TP Bus Sp. z o.o.
prezentacja firmy organizującej system komunikacyjny w podpoznańskich gminach. Rozkład jazdy. Oferta: usługi naprawcze autobusów i samochodów ciężarowych, cennik usług.

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu
na stronie rozkład jazdy autobusów i tramwajów. Historia firmy. Aktualny stan taboru. Lista usług dodatkowych. Adresy zajezdni.

MZK Tychy
serwis firmowy. Informacje o utrudnieniach komunikacyjnych, zmiany na liniach, rozkłady jazdy, cennik biletów, opłaty dodatkowe, poradnik pasażera, informacje ogólne o Zarządzie, przewoźnicy, przepisy i regulaminy, komunikaty, informacje kontaktowe.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Wałbrzychu Sp. z o.o.
strona informacyjna firmy zawierająca prezentację działalności, rozkład jazdy autobusów, cennik biletów oraz historię komunikacji.

Tramwaje Warszawskie
przedmiotem działania zakładu jest prowadzenie tramwajowej komunikacji zbiorowej na terenie m.st. Warszawy, a w szczególności: eksploatacja taboru tramwajowego przy zachowaniu sprawnej i regulaminowej komunikacji zbiorowej, zakup, wymiana i naprawa taboru tramwajowego, prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy, rozbudowy i remontów obiektów urządzeń tramwajowej komunikacji zbiorowej. W ofercie także usługi reklamowe: udostępnianie pod reklamę miejsc na wagonach tramwajowych itp. Na stronie: rys historyczny firmy, trasy tramwajowe, informacje o strukturze organizacyjnej, usługach reklamowych oraz systemie taryfowym.

Warszawskie Metro
teraźniejszość i 70-letnia historia metra w Warszawie. Historia budowy, dane techniczne i eksploatacyjne, wykaz wykonawców, stacje pierwszego odcinka, rozkład jazdy pociągów metra, plany na przyszłość, rozwiązania techniczne.

MZK Wejherowo
Miejski Zakład Komunikacji. Na stronie rozkład jazdy, cennik biletów, przepisy porządkowe, aktualności i dane kontaktowe.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku Sp. z o.o.
przedsiębiorstwo świadczące usługi przewozowe osób na trasach krajowych i zagranicznych. Na stronie rozkład jazdy, cennik opłat, regulamin przewozów, ogłoszenia. Ponadto oferuje naprawy i przeglądy gwarancyjne pojazdów, badania techniczne, mycie autobusów i garażowanie.

MPK Wrocław Sp. z o.o.
ogólne wiadomości o firmie, historia MPK, oferta reklamowa, rozkłady jazdy, przewozy szkolne, telefony w firmie, taryfa przewozowa, trasy i połączenia na terenie miasta.

Markab
Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne: komunikacja miejska, przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne, okręgowa stacja kontroli pojazdów, pomoc drogowa, radio taxi, ośrodek szkolenia kierowców.

Miejskie Usługi Komunikacyjne w Zgierzu
informacje o firmie i jej zadaniach, rokład jazdy, uprawnienia, ceny biletów, dane kontaktowe.

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
ogólne informacje o działalności firmy, schemat linii komunikacji miejskiej, wykaz linii autobusowych, rozkład jazdy.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu
historia powstania firmy, regulamin, wysokość opłat za przewóz, rozkłady jazdy.

 

 

 

Aby ułatwić poszukiwanie rozkładów jazdy, zgromadziliśmy wszystkie rozkłady w jednym miejscu. Jeżeli macie Państwo propozycje dotyczące rozbudowy naszego serwisu czekamy na propozycje

redakcja @ Rozklady.DlaLudzi.pl

| Dodaj link | Kontakt |